Czy chcesz, aby Twoje dziecko za 10 lat miało pensję w wysokości kilku średnich krajowych?

Zadbaj o przyszłość swojego dziecka

W dzisiejszym świecie nauka języka programowania jest równie ważna co nauka języka obcego. Technologie informatyczne są obecne w prawie każdej dziedzinie życia. Programiści są jednymi z najbardziej poszukiwanych osób na rynku pracy.

Jeśli przyszłość twojego dziecka jest dla Ciebie ważna, zadbaj o jego rozwój i pomóż mu zdobyć umiejętności, które przydadzą się w dorosłym życiu.

Korzyści dla Twojego dziecka

Rozwój umiejętności

Nauka programowania pomaga rozwinąć umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, nie tylko tych technicznych. Programowanie rozwija kreatywność. Tworzenie własnych programów umożliwia dziecku odkrywanie istotnych umiejętności poprzez praktyczną naukę.

Zawód przyszłości

Zapotrzebowanie na programistów stale rośnie na całym świecie. Umiejętność programowania daje nam szansę na znalezienie atrakcyjnej pracy z satysfakcjonującym wynagrodzeniem.

Znajomość technologii

Ucząc się programowania poznajemy dostępne na rynku narzędzia i środowiska programistyczne, oraz zaznajamiamy się z technologią, którą jest wykorzystywana w większości firm na świecie.

Dlaczego twoje dziecko powinno uczyć się programowania ?

Zapisując dzieci na gitarę nie oczekujemy od nich, że zostaną muzykami. Zajęcia te mają pomóc im rozwinąć różnorodne umiejętności. Tak samo jest w przypadku nauki programowania. Nawet jeśli w przyszłości wybiorą inną drogę, to czas jaki spędzili na nauce programowania wpłynie pozytywnie na ich rozwój.

Nauka programowania to ćwiczenie dla mózgu, dzięki któremu dziecko może rozwinąć swoją kreatywność, nabyć umiejętności rozwiązywania problemów i myślenia logicznego oraz poprawić swoją zdolność koncentracji.

Jeśli jednak twojemu dziecku spodoba się programowanie i zapragnie w przyszłości zostać programistą to będziesz wiedzieć, że zrobiłeś dobry krok inwestując w jego naukę.

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty?

Nazywam się Katarzyna Gocławska. Pracuję jako programistka od 18 lat. Znam zalety tego zawodu, a jest ich wiele. Kiedy zauważyłam, że moje dziecko spędza dużo czas przed komputerem i uwielbia grać w gry, stwierdziłam, że może warto to zainteresowanie rozwinąć w bardziej pożyteczny sposób. Zaczęłam szukać w internecie materiałów do nauki programowania, jakie by były odpowiednie dla dziecka w wieku nastoletnim. Nie znalazłam nic takiego. Większość to były książki, z których sama korzystałam jako studentka, obszerne „cegły”, napisane ciężkim do zrozumienia językiem. Wtedy postanowiłam samodzielnie przygotować materiały do nauki dla mojego syna.

Dzieci w tym wieku często mają problemy ze skupieniem uwagi przez dłuższy czas. Dlatego przygotowany przeze mnie podręcznik zawiera same konkretne informacje, każde zagadnienie jest omówione na przykładzie. Każda linijka kodu jest od razu wyjaśniona. Przykłady są na tyle krótkie i proste, a przy tym zaprezentowane w przejrzysty sposób (przy użyciu elementów graficznych), że bardzo łatwo i szybko można je zrozumieć. Tak, aby każde dziecko, mogło sobie poradzić z nauką z tego podręcznika.

Dodatkowo przygotowałam kurs online na platformie e-learningowej dzięki któremu każde dziecko będzie mogło zobaczyć, jak się programuje i uruchamia programy w środowisku programistycznym Replit. W każdej lekcji piszemy program, który pokazuje na przykładzie omawiane zagadnienie. Na końcu każdej lekcji są zaproponowane zadania do samodzielnego przećwiczenia tematu. Rozwiązania wszystkich zadań znajdują się w materiałach dołączonych do kursu.  Dodatkowo kurs zawiera zadania wraz z rozwiązaniami, pochodzące z różnych etapów kształcenia szkolnego.

Do kogo kierowana jest moja oferta?

Przygotowane przeze mnie materiały są przeznaczone dla młodzieży szkolnej w wieku 10-18 lat.

Dlaczego warto zostać programistą?

 • Zarobki
 • Programiści zarabiają bardzo dobrze. Różnica pomiędzy pensją przeciętnego Polaka, a pensją programisty jest bardzo duża. Często wynosi kilka średnich krajowych.

  Według magazynu FORBES zarobki programisty wyniosły w 2022 roku minimum kilkanaście tysięcy złotych do kilkudziesięciu, w zależności od doświadczenia. Najlepsi potrafią zarabiać do 40-50 tys. zł miesięcznie.

 • Elastyczny czas pracy
 • Większość firm programistycznych umożliwia pracę w dowolnych godzinach. Programista (zwłaszcza, kiedy pracuje zdalnie) może samodzielnie ustalać godziny, w których zamierza pracować. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić sobie przerwę w pracy i wyjść na zakupy, lub załatwić inną ważną sprawę.
 • Praca zdalna
 • Można pracować z dowolnego miejsca na świecie, pod warunkiem, że mamy dostęp do internetu. Kolejną ważną zaletą jest to, że nie trzeba codziennie dojeżdżać do biura, dzięki czemu unikniemy korków i możemy wstać później niż zwykle.
 • Dużo ofert pracy
 • Weszłam dziś na stronę pracuj.pl, wpisałam hasło: programista i otrzymałam 8119 ofert pracy. Oczywiście są to oferty z różnych miast. Ale pamiętajmy o tym, że możemy pracować zdalnie. Dzięki czemu możemy dostać bardziej atrakcyjną ofertę niż w miejscu, w którym mieszkamy. Do tego jeśli posługujemy się językiem angielskim, możemy skorzystać z ofert pracy z całego świata.
 • Benefity
 • Miły dodatek do pensji. Najczęściej jest to karta multisport oraz prywatna opieka medyczna.

Dlaczego warto zacząć naukę od języka C++ ?

C++ jest jednym z najpopularniejszych języków programowania. Możemy w nim tworzyć oprogramowanie między innymi do samochodów (systemy ABS, układy sterujące pracą silnika),
urządzeń medycznych  (EKG), urządzeń gospodarstwa domowegourządzeń do obsługi placówek bankowych (bankomaty) i wielu innych.

W języku C++ możemy tworzyć systemy bazodanoweprogramy biurowebankowe.  Do najbardziej znanych programów napisanych w tym języku należą: Adobe PhotoshopAdobe Acrobat Reader, pakiet biurowy OfficeGoogle Earth, przeglądarki internetowe: Mozilla FirefoxMicrosoft Internet ExplorerGoogle Chrome.

Wreszcie w tym języku możemy pisać gry komputerowe. Większość komercyjnych gier jest napisana właśnie w języku C++  (Wiedźmin, Assassin’s Creed, Far Cry, Watch Dogs, Just Dance, Rainbow Six, World of Warcraft, Starcraft, Doom III, Master of Orion III, Warcraft III, Diablo I, Diablo II). Między innymi w tym języku są napisane silniki do gier (Unreal engine, AAA). Język C++ znalazł też swoje zastosowanie w technologii VR (Virtual Reality).

Ostatnio coraz bardziej popularny stał się „internet rzeczy”. Inteligentne urządzenia są coraz częściej wykorzystywane między innymi w budownictwie (inteligentne domy). C++ ma tu też swoje zastosowanie.

C++ wykorzystywany jest w największych światowych firmach (Apple, Adobe, Facebook, Amazon, Ericsson, HP, IBM, Intel).

Skorzystaj z oferty specjalnej już dziś !!!

Elementarz młodego programisty Język C++

Książka C++ Język C++ Programowanie dla dzieci

59,99 zł

Kurs online: Programowanie dla dzieci i młodzieży Język C++

Kurs online Programowanie dla dzieci i młodzieży

195 zł

OFERTA SPECJALNA
Elementarz młodego programisty i Kurs online: Programowanie dla dzieci i...

Programowanie dla dzieci online

195 zł